PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3983}
7,3 4 123
oceny
7,3 10 1 4123
Awantura o Basię
powrót do forum filmu Awantura o Basię

Uwielbiam ten film!!!

ocenił(a) film na 10

Ten film to po prostu cudo! Wspaniałe kreacje aktorskie. Polecam wszystkim małym i dużym:) dzieciom!!!

joanka288

Dziś obejrzałam po raz kolejny. I to z prawdziwą przyjemnością!

ocenił(a) film na 9
joanka288

Fakt.Fantastyczny-Zobaczyłem go poraz pierwszy i żałuje że dopiero w takim wieku;)

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Ja dopiero dzisiaj się na niego natknęłam w sieci i jestem zauroczona :)

ocenił(a) film na 9
Agness_92

Miałem to samo-zauroczenie,jesli mozna mówic o filmie-piękny-to w 100% to określenie pasuje do tego obrazu.

ocenił(a) film na 8
joanka288

Obejrzałem dziś po raz pierwszy i był naprawdę świetny!!! Śmieszyło mnie sporo tekstów, zwłaszcza aktora Walickiego i jego kompana, np. "Odłóż proszę, ten ciężki przedmiot. Bo wyjdę z siebie i stanę obok... nad twoim grobem!"

ocenił(a) film na 8
underground73

zgadzam się absolutnie :) film który oglądałam wieki temu, jeszcze w dzieciństwie, obejrzany po latach nadal potrafił mnie rozbawić :) co wcale nie jest częstym przypadkiem.

Rejka

Ja dopiero jako dorosły poznałem ten film, ale uwielbiam bardzo go oglądać. Jest naprawdę piękny i wart jak najwyższych ocen. A co do cytatów jest tutaj ich pełno takich, z których można się śmiać, jak choćby "Czemu na mnie patrzysz jak Otello na Desdemonę?" - Szot do Walickiego. Albo pan Olszowski i jego ciągłe "Co do diabła?" albo "U mnie w rodzinie jest tylko jedna kobieta... ciotka... To chyba nie ciotka" - jak zobaczył Basię śpiącą w jego łóżku :)

joanka288

Ja czytam książke ,na początku KOSZMAR ale rozdziały 3-7 całkiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones